top of page
  • natan191

מכשיר לבדיקת תדרים

עודכן: 22 במאי 2023

בכל רגע נתון, מועברים בגופנו אינספור זרמים חשמליים. זרמים אלה מהווים את האופן בו שולט המוח, דרך מערכת העצבים, בכל מערכות הגוף ולכל זרם כזה יש תדר חשמלי המאפיין אותו. שינוי של התדר החשמלי יכול להעיד על בעיה רפואית, אך לשם כך יש לזהות את אופי השינוי (עודף חשמלי או חוסר חשמלי) וכמובן את המיקום המדויק שבו באה לידי ביטוי הבעיה וזה בדיוק מה שיודע לעשות מכשיר לבדיקת תדרים, המשמש במסגרת האסכולה הכללית של רפואת תדרים.תדרים חשמליים כאינדיקציה רפואית?

מכשיר לבדיקת תדרים הוא למעשה אמצעי הטיפול המרכזי ברפואת התדרים. מכשיר זה מחובר לגופו של המטופל באמצעות אלקטרודות, בדומה למכשיר א.ק.ג

אסכולת רפואת התדרים היא שיטת טיפול המבוססת על מחקר מדעי בתחומי הפיזיקה והרפואה ובכל זאת,

אינה נחשבת לרפואה קונבנציונלית אלא לרפואה משלימה, שכן היא משלבת בתוכה עקרונות הוליסטיים המגיעים אלינו מרפואת המזרח. ככלל, הרפואה המערבית מתבססת על עקרונות כימיים כמרכיב המפתח בתהליכים רפואיים, בעוד רפואת המזרח רואה חשיבות לכל אלמנט ואלמנט בגוף ובכלל זה, ואולי אפילו בראש, לאנרגיה הזורמת בגוף. אנרגיה זו זורמת באמצעות גלים חשמליים וכל גל זורם בתדר אופייני לו. כל עוד אין הפרעה לזרימת הגל החשמלי, הוא יזרום בתדר ספציפי על בסיס קבוע ויהיה זה מאוד רציונלי להסיק שכאשר התדר משתנה, עשוי הדבר להצביע על בעיה רפואית. מכאן למעשה, נובעת התפיסה של אסכולת רפואת התדרים ולאורך השנים הוכחה שיטה זו כיעילה מאוד עבור אנשים רבים בכל רחבי העולם.

מהו מכשיר לבדיקת תדרים ואיך הוא עובד?

מכשיר לבדיקת תדרים הוא למעשה אמצעי הטיפול המרכזי ברפואת התדרים. מכשיר זה מחובר לגופו של המטופל באמצעות אלקטרודות, בדומה למכשיר א.ק.ג, דרכן קולט המכשיר את התדרים החשמליים העוברים בכל חלקי הגוף. במסגרת בדיקה זו, שנערכת כרבע שעה, נבדקים 200 תדרים שונים ובאמצעות אלגוריתם מורכב ומתקדם המוטמע בתוך המכשיר, מבוצעת אנליזה של כלל זרימת החשמל בגוף ותדרי גלי החשמל שיוצרים אותה. באמצעות פענוח התדרים הללו, יודע המכשיר להצביע על ליקויים ספציפיים באזורים מאוד ספציפיים בגוף ולאפשר אבחון של בעיה רפואית המתפתחת או קיימת בגוף.

האם זה באמת נדרש בעידן הרפואה הקונבנציונלית?

התשובה היא בהחלט כן. לא כולם מודעים לכך, אבל ישנם אינספור מקרים בהם מטופלים הסובלים ממצבים רפואיים שונים כמו כאב, בעיות עיכול, אלרגיות, בעיות מטבוליות, אנרגיה כללית וכן הלאה, אינם מצליחים לקבל מענה באמצעות מערך הבדיקות הקונבנציונליות. במקרים אלה, יכול המטופל לפנות לאבחון באמצעות מכשיר לבדיקת תדרים וישנם לא מעט מקרים בהם מכשיר זה מצליח לזהות בדיוק רב, הן את הבעיה ממנה סובל המטופל והן את המיקום המדויק בגוף בו באה בעיה זו לידי ביטוי. מן הסתם, מכשיר לבדיקת תדרים לא נועד לאבחון מחלות קשות, אם כי הוא בהחלט יכול לאבחן גם אותן, אלא שבמקרים בהם עולה אכן חשד למחלה כזאת, מופנה המטופל לטיפול רפואי מקובל, כשכעת יש לו מידע נוסף שיכול לסייע בתהליך האבחון הקונבנציונלי.

האם המכשיר רק מאבחן או גם מטפל?

מכשיר לבדיקת תדרים לא נועד לאבחון מחלות קשות, אם כי הוא בהחלט יכול לאבחן גם אותן, אלא שבמקרים בהם עולה אכן חשד למחלה כזאת, מופנה המטופל לטיפול רפואי מקובל

מכשיר לבדיקת תדרים מיועד לא רק לאבחון בעיות רפואיות באמצעות אנליזה של תדרי האנרגיה בגוף, אלא גם לטיפול בבעיות אלה באמצעות איזון התדרים מחדש. למכשיר זה יש שני מצבים: מצב בדיקה ומצב טיפול. במצב טיפול, אליו נכנסים רק לאחר שנערכה בדיקה ובידי המכשיר המידע המפורט לגבי מערך התדרים בגופו של המטופל הספציפי, מעביר המכשיר את התדרים הרצויים אל האזורים הרצויים בגוף ואף יוצר את הקוטביות הנדרשת בדמות חיזוק או פיזור התדר. טיפול זה הוא אינו קסם, על אף שהוא עשוי להישמע כזה. פעולת הטיפול שלו למעשה יוצרת גירוי חשמלי שיוצר איזון מחודש של תדרי האנרגיה בגוף. במקרים רבים, לא די בטיפול זה והמטופל מופנה לקבלת טיפול תזונתי באמצעות תוספי תזונה וצמחי מרפא וכן לקבלת טיפול רפואי מתאים, במידה וטיפול כזה יכול לסייע כפי שקורה פעמים רבות.

אנשים רבים מתייחסים ליכולותיו של מכשיר לבדיקת תדרים כאל יכולות המאפשרות ניהול אורח חיים בריא בכל היטב אפשרי, אך די בכך שמכשיר זה מספק לנו מעין "חוות דעת" נוספת ומאפשר לנו לאבחן מצבים רפואיים שלא נתגלו בבדיקות קונבנציונליות רגילות, בכדי להבין את תרומתו למטופלים רבים הסובלים מבעיות כאב, אלרגיה, מטבוליזם ואנרגיה בגוף.

123 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page