top of page
  • natan191

רפואת תדרים מכשיר

עודכן: 22 במאי 2023

יותר ויותר אנשים מגלים בשנים האחרונות יותר ויותר דרכי טיפול אלטרנטיביות, מעבר לאלו שמציעה להם מערכת הרפואה הקונבנציונלית. בהיבט זה חשוב תמיד לומר שבכל מצב של מחלה חמורה, חשוב תמיד לערב רופא מומחה ומוסמך בכל החלטה המתקבלת על ידי המטופל. יחד עם זאת, כפי שמגלים עוד ועוד מטופלים, במקרים רבים דווקא הרפואה המשלימה מוצאת פתרונות היכן שנכשלה הרפואה הקונבנציונלית ואחד התחומים שיודע להציע עדיפות כזאת, בעיקר בתחום האבחנה הוא התחום של רפואת תדרים.אז מה זה בדיוק רפואת תדרים?

רפואת תדרים היא אסכולה טיפולית הנשענת על מחקר מדעי בתחומי הרפואה והפיזיקה כמו גם על תורות

ביסודה של רפואת תדרים מכשיר ממוחשב המיועד לבדיקת התדרים של הזרמים החשמליים העוברים בגופו של המטופל

רפואיות מהמזרח. ביסודה של רפואת תדרים מכשיר ממוחשב המיועד לבדיקת התדרים של הזרמים החשמליים העוברים בגופו של המטופל. כפי שידוע היום גם בעולם הפיזיקה הקוונטית, היקום כולו הוא יקום של אנרגיה הרבה יותר מיקום של חומר. בעוד הרפואה הקונבנציונלית נשענת בעיקר על כימיה (חומר) לאבחון וטיפול במחלות, מצליחה רפואת התדרים להשלים את התמונה באמצעות התבססות על אנרגיה, שהיום כבר ידוע שזורמת בכל גופנו בכל עת ומשפיעה מאוד על מצבנו הבריאותי.

ביסוד כל טיפול באמצעות רפואת תדרים מכשיר לבדיקת תדרים המחובר לגופו של המטופל וקורא את תדרי הזרמים החשמליים בגופו של המטופל וביתר פירוט, יותר מ-200 תדרים שונים. את התדרים הנקלטים על ידיו, משווה המכשיר בצורה ממוחשבת לתדרים תקינים במטרה לזהות סטיות של עודף או חוסר חשמלי באזורי הגוף השונים. בצורה זו ולאחר שמבצע המכשיר ניתוח ופענוח מלא של הנתונים, ניתן לגבש אבחנה של מצבים רפואיים מאוד מדויקים באזורים מאוד מדויקים בגופו של המטופל. כך למשל, מטופל שסובל מכאבים באזור הבטן, אך בדיקות הדם שלו לא מצליחות לגלות את הסיבה לכך, יכול למצוא את הפתרון במסגרת רפואת התדרים שתזהה בדיוק את הגורמים לכאבים ואולי אף תאפשר טיפול באמצעות המכשיר עצמו.

רפואת תדרים מכשיר לאבחון וטיפול

בתחום של רפואת תדרים מכשיר לבדיקת תדרים הוא בעיקרו מכשיר המיועד לביצוע אבחנה של מצבים

ביסוד כל טיפול באמצעות רפואת תדרים מכשיר לבדיקת תדרים המחובר לגופו של המטופל וקורא את תדרי הזרמים החשמליים בגופו של המטופל וביתר פירוט

ובעיות רפואיות. יחד עם זאת, במקרים רבים ניתן להיעזר במכשיר גם לצורך טיפול, הכל בהתאם לאבחנה שהושגה. כך למשל, יכולה בדיקה באמצעות המכשיר לזהות סטיות חשמליות שנובעות פשוט משינויים מבניים נורמליים בתא או מהפרעה חשמלית כלשהי בגוף. במקרים אלה ניתן להיעזר במכשיר בכדי להעביר לגוף תדרים תקינים, שיסייעו באיזון התדרים הנוכחיים ובהסדרת הקוטביות שלהם. יחד עם זאת, לא בכל מקרה הבעיה היא באמת חשמלית. במקרים רבים הבעיה, שאותה אנו יכולים לזהות באמצעות סטיות חשמליות בגוף, נובעת מגורמים עמוקים יותר. כך למשל, נוכחות של נגיף מסוים באזור מסוים בגוף יכולה לבוא לידי ביטוי בשינוי תדר הזרם החשמלי העובר באותו אזור, מה שיאפשר לנו לאבחן את הבעיה בצורה מדויקת, אך לצורך הטיפול בבעיה, עשוי המטופל להזדקק לטיפול תזונתי, תרופתי או רפואי אחר.

רפואת תדרים מכשיר ממוחשב לשימוש ביתי

אם, מכל סיבה שהיא, אתם מרגישים צורך להחזיק מכשיר לבדיקת תדרים בביתכם, כדאי לדעת שיש לכם בהחלט את האפשרות הזאת ואף מומלץ לעשות כן. אחד היתרונות של שיטת רפואת התדרים הוא שמדובר בשיטה ממוחשבת לחלוטין. בתחום של רפואת תדרים מכשיר הבדיקה מבצע את כל תהליך הבדיקה, ניתוח המידע והאבחון בצורה ממוחשבת לחלוטין ללא צורך במעורבות המטפל. בהתאם לכך, מכשיר ביתי יכול לסייע לכם לאבחן בעיות רפואיות שונות, הן באופן שוטף והן כאשר אתם חשים שמשהו בגופכם אינו תקין. יחד עם זאת, מומלץ מאוד להגביל את השימוש הביתי במכשיר לצורך אבחנה בלבד וגם במקרה זה, כאשר מתקבלת אבחנה שאינכם בטוחים לגבי המשמעויות שלה, מומלץ מאוד להגיע למטפל ברפואת תדרים, שיבחן את הממצאים בצורה מקצועית וידע להמליץ לכם על טיפול מתאים בתחום התזונה, התרופות ואפילו חזרה לרופא המטפל.

בתחום של רפואת תדרים מכשיר הבדיקה הוא לב העניין ולכן, אם אתם מחפשים מכשיר כזה לשימוש ביתי, מומלץ להתייעץ תחילה עם גורם מקצועי שיכווין אתכם למכשירים איכותיים ומקצועיים וכן ידריך אתכם לגבי האופן בו מומלץ להשתמש במכשיר בבית והאופן בו יש להתייחס לממצאים המתקבלים על ידי המכשיר ומתי נכון לפנות לגורם מקצועי לאחר בדיקה ביתית.

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page