top of page
  • אלכס גנשפט

איזון אלקטרוליטים בגוף. שיטות PMA, VMA

יסודות להבנת המשמעות של 4 אלקטרוליטים

איזון אלקטרוליטים ע"י תוספי מזון
פעם הכל היה אוקיינוס אחד גדול

ידוע לרובם שלאלקטרוליטים בגוף יש תפקיד חשוב מאוד. אני אזכיר שמדובר על 4 המינרלים הנפוצים והם סידן, מגנזיום, אשלגן ונתרן. ראשית, הם בונים פוטנציאל פעולה של כל תא. אך המינרלים האלו גם משתתפים בגירוי בקולטנים עצביים. ידוע גם שיחס של המינרלים בכל תא חי הוא חיוני לחיים. לא משנה האם תא הוא אנושי, של חיה ודגים או צמחי. היחס בין המינרלים בתאים חיים הוא בערך שווה ערך ליחס של המינרלים האלו באוקיינוס של פעם. חלק מהאנושות מסביר את זה ע"י הנחה שהחיים בכדור הארץ נולדו באוקיינוס ​​עולמי. חלק אחר מעביר הכל לידיים של בורא העולם. כרגע אין משמעות לזה. אך את העובדה צריך לקבל.


השפעה של אי איזון אלקטרוליטים

איזון אלקטרוליטים בעזרת תוספי מזון
הכל זה עניין של איזון

ירידה בריכוז אלקטרוליט מסוים בדם של בן אדם מביאה לשינוי גירוי עצבי. אם השפעה היא ממושכת של גירויים חריגים מופרע המצב התפקודי של מערכת העצבים המרכזית. הדבר משפיע על כל מערכת היחסים בין האיברים והרקמות של הגוף. בתגובה מערכת העצבים מרכזית גורמת לשינויים בהרכב האלקטרוליטים. הריכוז היחסי של חלק מהאלקטרוליטים מתחיל לגבור על הריכוז היחסי של אחרים. זה בא לידי ביטוי במצב הקולטנים. כך נוצר מעגל סגור. כך נוצר פתח לבעיות בריאותיות המתבטאות לכל אחד לפי נטיות מולדות ייחודיות. אותן סיבות מביאות למחלות שונות. היציאה מהמעגל היא לשקם יחס האלקטרוליטים.


היסטוריה של שיטה לאיזון האלקטרוליטים

ד"ר סמוחודסקי ואיזון אלקטרוליטים בגוף
הדוקטור היה גיבור אמתי

הרופא הראשון שקלט משמעות שינוי יחסם של האלקטרוליטים בדם לבריאות אנושית היה רופא עם תואר שלישי בשם אלכסנדר סמוחודסקי ז"ל (1890 - 1986). הוא גר בעיר אודסה שבאוקראינה. הדוקטור פיתח שיטת ריפוי כל המחלות ע"י שיקום יחסם של האלקטרוליטים. ד"ר סמוחודסקי גם הצליח לקשר את הגילוים שלו לרפואה סינית. היום באינטרנט כותבים על אלפי אנשים עם מחלות כמו פרקינסון וסרטן שהוא ריפא. הוא היה בן אדם מאוד מיוחד. השלטון לא תמך בו. פה אני לא אפתח ואנתח למה. הרי הדוקטור הוא לא לבד ולא יחיד כזה. הסיבות תמיד דומות. כעובדה רפואה סובייטית רשמית לא קיבלה ולא פיתחה שיטה של דוקטור סמוחודסקי ז"ל. פעם הדוקטור פעל לבדו. היום באינטרנט ניתן למצוא עשרות רבות קליניקות אלטרנטיביות ברוסיה ובאוקראינה שמרפאות ע"י איזון אלקטרוליטים לפי ד"ר סמוחודסקי. סביר להניח שגם במדינות אחרות של חבר העמים מתקיים אותו תהליך. אך אלו המדינות ששפות שלהן אני יודע ויכול להבין מה הולך.


יישומים לאיזון אלקטרוליטים המוצגים באתר
איזון אלקטרוליטים ביישום טלפון נייד
הבריאות שלך נמצאת בנייד שלך

באתר מוצגות שני יישומים לנייד שבעזרתם ניתן להעריך פעילות האלקטרוליטים. היישומים הם PMA ו -VMA. הרעיונות המוטמעים בטכנולוגיות PMA ו -VMA. נלקחו מהגילויים המתוארים בפטנטים הבאים:

• פטנט ארצות הברית מס' 5,381,797 /1995.

• פטנט פדרציה רוסית מס' 2234241 /2002.

• פטנט פדרציה רוסית מס' 2286084 /2005.

כיום, בתחום טכנולוגיות הבריאות, היישומים האלו הם ייחודיים מבחינה טכנית ומבחינה תיאורטית. היישומים מיישמים גישה המתבססת על שלמות תפקודית של הגוף כמכלול קצבים טבעיים מסונכרנים הדדית. הטכנולוגיות נשענת על שלושה תחומי ידע והם:

  1. מודל של אנבוליזם - קטבוליזם של רפואה מודרנית (תפקידם המינרלים העיקריים בחייו של כל תא).

  2. רפואה סינית מסורתית - הדוקטרינה של חמשת היסודות ו-12 מרידיאנים הקשורים לתפקודים של איברים מסוימים.

  3. פיזיקה אלטרנטיבית החוקרת תהליכי גל ביקום והשפעתם על יצורים חיים.

חיישן SPO2 המנוצל ביישום PMA, מאושר על ידי האיחוד האירופי וה-FDA האמריקאי.

דברים פשוטים עושים עבודה מרובה
איזון אלקטרוליטים בגוף עם PMA

בטכנולוגית PMA אני אישית משתמש מעל עשור. שני היישומים הומצאו ע"י אותו בן אדם בשם סרגי פדוטוב בשיתוף עם אנשים שונים. . ביישומים הורחבה היכולת של איזון אלקטרוליטים לפי שיטת דוקטור סמוחודסקי. ל - 4 מינרלים הוספו גם יונים של מימן (H+) והידרוקסיל (OH-). כך ניתן להעריך ולהתייחס לחומציות או בסיסיות הסביבה בתוך התאים. אני אזכיר שמדדים האלו קובעים כיוון של כל תהליכים בתאים, אברים וגוף כולו. לפי תוצאות המופיעות ביישומים ניתן להחליט באיזה אלקטרוליט (בצורת תוסף מזון הנמכר ב - iHerb) צריך להשתמש.

יישום לאיזון אלקטרוליטים
תשתמשו ותהיו בריאים

יתרונות של היישומים הם: נגישים לכל אחד, עלות נוחה, שיטת האיזון היא פשוטה וקלה להבנה ולביצוע. תוצאות של היישומים מתייחסים לאלקטרוליטים הנמצאים בתוך תאים. הימצאותם בדם לא בהכרח מצביע על חוסר או עודף בתוך התאים. דוגמה לכך היא רמה גבוהה של סוכר בדם. בדרך כלל היא מצביע על אי כניסת גלוקוז לתאים. אני לא מכיר בדיקות רפואיות שיודעות לתת תוצאה לכמות האלקטרוליטים אפילו יחסית בתוך תא של איבר מסוים. כמובן נתונים המתקבלים מיישומים הם לא מספיקים לשמירת הבריאות או הבראה/ריפוי. הרי יש גורמים אחרים שהם גם חיוניים לבריאות. איזון אלקטרוליטים הוא אחד היסודות החשובים ביותר לבריאות. הוא חיוני לחיים לא רק לבריאות. לא ניתן להבריא ו/או לשמור על הבריאות בלי יחסם נכון של האלקטרוליטים. היום בעזרת שני היישומים ניתן לאזן ולשמור על הייסוד הזה. תודות לסרגי פדוטוב.


74 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page