top of page
  • אלכס גנשפט

מערכת KME Anti-age. הכרות

עודכן: 28 בדצמ׳ 2022

גישה עיקרית במערכת KME Anti-age

מערכת KME Anti-age

מערכת KME נולדה באוקראינה. אשתו של אחד היוזמים חלתה בסרטן. הרופאים התקשו לרפא אותה. זאת הייתה הסיבה לכך שאותו מהנדס נכנס לעניין והתחיל לפתח מערכת שבסופו של דבר הצילה חיים של אשתו. הסיפור הוא אמתי לחלוטין. אני בקשר עם האנשים האלו. למערכת אין קשר לביו רזוננס. היא מבוססת על תהליכים אחרים שמהווים שלב הבא וחדש בהתפתחות המדע המודרני לטובת שיפור איכות החיים.

המערכת מיועדת לנתח ולהשפיע על מצב נוכחי של הנבדק במטרה לשפר את איכות חייו. הממציאים של המערכת נוקטים בגישה הוליסטית באופן מובהק. זאת אומרת המבט על בן אדם הוא כמו על מכלול שכל התפקודים פיזיים, אמוציונליים, נפשיים ואנרגטיים קשורים ותלויים זה בזה. תוכנת KME Anti-age מראה בטבלה על המסך הראשי מה היא הסיבה העיקרית שמשפיעה על המצב הנוכחי של תפקוד המערכת המסוימת. האם הסיבה היא פיזית או פסיכוסומטית. בהמשך ניתן לקבל מידע מפורט על הסיבות האלו. יכולות כאלו הופכות טיפול בעזרת מערכת KME Anti-age למדויק ויעיל במיוחד. ניתן ללחוץ על התמונה ולקבל הסבר יותר מורחב על המערכת בסרט בן 41/2 דקות.


היתרונות של מערכת KME Anti-age

למערכת יש הרבה יתרונות בולטים לאומת חיסרון בודד שהוא המחיר. צריך לזכור שמערכת KME Anti-age היא שוויצרית. משתמשים בה רופאים ובקליניקות למרות שהיא ידידותית וניתנת לשימוש גם ע"י בן אדם מהשורה. בנוסף בתוכנה מנוצלת תת תוכנה עם בינה מלאכותית שנכון להיום עדיין מאוד יקרה. יכולות כמו שמופיעות במערכת KME Anti-age עדיין לא מופיעות בשום ציוד אחר לרפואה אלטרנטיבית.

היתרונות של מערכת KME Anti-age ביחס למערכות אחרות הן:

  • המערכת מאפשרת בקלות לנתח קשר בין הסיבות לתוצאות של התרחשות בגוף.

  • לצורך ביצוע הבדיקה המערכת רק קולטת ללא שום השפעה. ניתן לבצע מדידות בלי מגבלה בכל גיל.

  • במקרה של אי איזון פסיכוסומטי, פיזיולוגי ותפקודי בעזרת המערכת ניתן להפעיל השפעה יעילה.

  • נוחות ומהירות. המערכת בנויה מתוכנה ואלקטרודה שמחזיקים ביד במשך 30 שניות של המדידה.

  • המערכת מודדת ולקחת בחשבון שדה חשלי סביבתי.


עקרון פעולה של מערכת KME Anti-age

בינה מלאכותית במערכת מערכת KME Anti-age

ידוע מזמן לכולם שכל דבר קיים בנוי מחומר ושדות. התהליכים המתרחשים במהותו של חומר באים לידי ביטוי בשדות שלו. ההפך גם נכון. מערכת KME Anti-age ממירה את עוצמת השינויים של השדה החשמלי שנקלט למודל מתמטי. מסד הנתונים של מערכת KME Anti-age מכיל סמנים של תהליכים ומצבים שונים. התוכנה שמשתמשת בבינה מלאכותית עושה השוואה בין נתונים שהתקבלו. מכיוון שלכל התאים, האיברים ותהליכים שבהם יש שדה חשמלי ייחודי משלהם התוכנה מוצאת את הדוגמה המתאימה ומציגה את התוצאה על המסך.

מערכת קמה KME Anti-age

הניתוח ההשוואתי של סמן המטופל עם סמני תהליכים, מצבי איברים ומערכות, מזהמים שונים ממאגר הנתונים מאפשר להגיע למסקנה הוליסטית ומקיפה לגבי מצבו של הנבדק. מערכת KME Anti-age נועדה לקבוע את מצבו הנוכחי של אדם. היא אינה קובעת אבחנה כלשהי. המערכת יכולה לסייע לרופא להחליט לגבי קיומה של מחלה מסוימת, מידת פעילותה ודינמיקה של התהליך. אבחנה היא בידיים רק של רופא. שיפור תפקוד בעזרת מערכת KME Anti-age מכוון לתיקון האיזון של השדה החשמלי. אין לו שום השפעה על התהליך הפיזיולוגי. השפעת המערכת תורמת להתאוששות עצמית של התהליך הפיזיולוגי הרגיל.


הפתרון בעזרת מערכת KME Anti-age
מערכת KME Anti-age עם שדה חשמלי

כמו כמעט כל דבר בחיים השפעה חד פעמית אפילו מאוד יעילה יכולה לתת רק הקלה זמנית. זבנג וגמרנו לא עובד גם בעזרת מערכת KME Anti-age. הפטרון לבעיות בריאות הוא בטיפול שיטתי, עקבי ונמשך עד להבראה. זה כמובן מתייחס גם לשמירת נעורים ואריכות החיים. בכל מקרה כל בן אדם הוא עולם ייחודי עם תכונות, בעיות ושאיפות שמשפיעות על בריאותו. אצל בן אדם הכל מושפע מהכל. למשל ממצב הרוח, מארוחה, ממזג האוויר ויכו'. אין ספור לדברים האלו ואין סוף לתגובות של בן אדם. קשה מאוד להשיג מידע מספיק ומדויק בשביל להשפיע במן הנכון ובמקום הנכון. מערכת KME Anti-age מאפשרת לעשות זאת בקלות ובמהירות. נכון להיום היא היחידה מסוגה. תנצלו אותה ותהיו מרוצים.

כל שיטות האבחון המוצגות באתר מופיעות בדף בית של האתר.


20 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page