ניתוח השתנות קצב הלב (HRV)

ВП 1.png
ВП 2.png

וודה פולס

Флаг России.jpg

מבט כללי על וודה פולס

וודה פולס היא מערכת לניתוח השתנות קצב הלב וגיבוש המלצות הבנויה על בסיס א.ק.ג. רפואי. מערכת וודה פולס מיועדת לרופאים ומטפלים ברפואה מערבית, סינית, הודית, טיבטית, לנטורופתים, יועצי בריאות, מדריכי יוגה,  פיזיותרפיסטים, ארומתרפיסטים ואחרים. המערכת מורכבת מתוכנות שונות עצמאיות (מודולים) המתחברות ליחידה משותפת (מכשיר עם תוכנת בסיס). המודולים מתחלקים לאבחוניים וטיפוליים וניתנים לרכישה לפי הצורך. בנוסף למערכת יש ציוד נלווה הכולל אביזרים לאבחון מרחוק, מכשיר תדרים ומכשיר לטיפול בכאבים וחרדות. מערכת וודה פולס ניתנת לרכישה ב - 15 שפות (עברית ישנה אך לא לכל המודולים). מערכת וודה פולס נמכרת בעשרות מדינות בעולם. נכון להיום אין בעולם מערכת מגוונת ודומה למערכת ודה פולס.

שפות.png

יכולות אבחון של מערכת וודה פולס

סרגל של כלי אבחון מערכת וודה פולס

סרגל כלי אבחון מערכת וודה פולס
רפואה סינית.png

VedaPulse - דוגמת אבחון לפי רפואה סינית

תוכנות לאבחון מראות את התוצאות בצורה ויזואלית וגם מגבשות תוצאות לפי כל הרפואות הגדולות הקיימות הכולל מערבית ושל מזרח הרחוק. המערכת מאפשרת לקבל מבט כולל על מצב הגוף כמו למשל רמת חילוף החומרים, רמת הסטרס, רמת האנרגיה הכללית בגוף, מה יכולות ההסתגלות ואחרות. מערכת וודה פולס מספקת אבחון מלא לפי רפואה הודית וסינית. היא נותנת מצב של רקמות, מערכות ואברים והקשר בנם ובין עצמם.

במערכת וודה פולס ישנו מודול ביו אנרגיה המציג קשר פסיכוסומטי (צ'קרות). זאת אומרת בעזרת מערכת וודה פולס ניתן להגדיר סוג הסיבות הנפשיות שגרמו למצבו מסוים של הנבדק וההפך. תוצאות האבחון משתלבות במלואה עם גישות קלסיות מוכרות. המידע הזה חשוב במיוחד למטפלים המשתמשים בטכניקות נפשיות ורוחניות.

Чакры.png
אוסטאופתיה.png

VedaPulse - דוגמת אבחון לפי אוסטאופתיה

במערכת וודה פולס מופיעות שיטות אבחון נוספות כמו למשל אבחון לשון ואבחון אוסטאופתי (Osteopathy) .המערכת יודעת לתת הערכה לנטיות גנטיות (Epigenetics). למערכת וודה פולס ישנו מודול ייעודי לניתוח סטטיסטי של כל הנתונים. בעזרת מערכת וודה פולס ניתן קודם כל לקבל מבט כולל על מצב של הנבדק וסיבות לשינויים בריאותיים אם יש כאלו. בלי המבט החשוב הזה ניתן לרדת לרמה של תאים אך לא ניתן לרפא. הוא הסיבה לשינויים באותם תאים ולא ההפך.

מודול של הדמיה תרמית

תרמוגרפיה צילום מסך.jpg

מודול תרמוגרפיה הוא אחד הפיתוחים האחרונים, המעניינים, המבריקים והמועילים של החברה. שימוש במודול ניתן רק עם למצלמת חום מסוימת הנמכרת ע"י החברה. המודול מאפשר הערכת הימצאות הדלקות ושינויי זרימת הדם ללא להפשיט בגדים אלא לפי צילום יד בלבד. אין צורך לתאר עד כמה זה טוב ועוזר ממש לכל רופא ומטפל מכל התחומים ומגזרים.

חלק טיפולי במערכת וודה פולס

סרגל כלים טיפוליים של מערכת וודה פולס

כלים טיפוליים מערכת וודה פולס

תת סרגל כלים לטיפול ברפואה סינית

ТКМ.png

תת סרגל כלים לטיפול בפיזיותרפיה

כלים טיפוליים מערכת וודה פולס
Фитоэнциклопедия.png

VedaPulse -  דוגמה של המלצות לבחירת צמחים
 

החלק הטיפולי לא פחות מפואר ומעניין מהחלק האבחוני. הוא מכיל 17 מודולים השייכים לטכניקות ריפוי שונות. פה מופיעות המלצות לטיפול ושיקום גם לפי טכניקות ריפוי רגילות כמו תוספי מזון וצמחים אך גם עלוקות, מינרלים, טיפול בתדרים ואפילו אור רפואי היפרקוטבי (Bioptron). המלצות  כוללות רצף פעילויות לטיפול בבעיה מסוים השייכות  לטכניקה מסוימת או מופיע דירוג לשימוש באמצעים כמו צמחים או שמנים אתריים.

רק מודול של טכניקות ריפוי לפי רפואה סינית מכיל דיקור מסורתי, דיקור אוזן, מוקסות, ביו ריטמים ועיסוי רגליים. כל ההמלצות ניתנות לפי כל הכללים באופן נוקשה. זאת אומרת התוכנה מגבשת המלצות הטיפול רק אחרי שעודכנו כל הפרטים הנדרשים הכולל למשל תאריך ושעה, תלונות עיקריות. התוכנה מציגה מידע מלא כמו למשל התוויות והתוויות נגד אם יש כאלו. המערכת היא ייחודית ללא צל של ספק עם יכולות בלתי רגילות. בעולם אין מערכת שניה הדומה למערכת וודה פולס.

דיקור סיני.png

VedaPulse -  דוגמה של המלצות לטיפול בדיקור

לימודים, הכשרה ושרות בוודה פולס
Лекции.png

חברת Biokvant המייצרת מערכת וודה פולס (VedaPulse) כמובן דאגה לרמות מתאימות של לימודים, הכשרות ושרות. ראשית, ניתן לעבור לימודים באתר החברה. הלימודים כוללים חומר תאורטי הנחוץ להבנת המערכת וכללי עבודה אתה. בסוף כל שיעור מופיעות שאלות עם תשובות נכונות לבדיקה עצמית. בסוף הלימודים ניתן לעשות מבחן מסכם ולקבל תעדה של משתמש מוסמך. 

במשך שנות קיומה החברה העבירה עשרות רבות הרצאות בשפות שונות הנמצאות ביו-טוב המכילות מידע העוזר בהבנת הנתונים המגובשים ע"י מערכת וודה פולס. החברה כמובן מוצגת בצורה רחבה בפייסבוק. היום ניתן לפנות לתמיכה טכנית בווטסאפ ולקבל יעוץ להפעלת מערכת וודה פולס או לקבוע מועד ליעוץ נתוני המדידה. חברת Biokvant היא תומכת באופן אמתי במשתמשים שלה. 

מחירים ואספקת מערכת וודה פולס
Адрес цен.png

חברת Biokvant היא החברה המיוחדת כמו כל המוצרים שלה הכולל קודם כל מערכת וודה פולס. המחירים שלה אחידים בכל העולם ולא ניתנים לערעור. ניתן להיכנס לאתר של החברה ולראות כל המחירים ואפילו לחשב עלות האפליקציה הנדרשת. פה מצורפת תמונה כיצד להגיע למקום הזה. ניתן לרכוש בנפרד כל מודול ו/או יחדה של ציוד נלווה למאת יישום בסיסי שהוא חיוני ומאחד את הכל. לעלות המוצר בארץ יש להוסיף , מכס ומע"מ רק למכשור (לא כולל מודולים / תוכנות), הובלה (כ - 100 דולר). אספקה מתבצעת ע"י חברות DHL או UPS ובדרך כלל לוקחת כשבוע ימים.

Цены.png

ציוד נלווה של מערכת וודה פולס

Оксиметр.png
לייזר.jpg
Аппарат КВЧ.png
ТЭС.png

בדף הזה מופיעה רק מערכת לאבחון וגיבוש המלצות וודה פולס. כל המידע הנמצא באתר ניתן להכיר באופן מרוכז בדף בית.